PRODAVAC-PRODAVAČICA U PEKARI

Zapošljavamo prodavce!

Prodavci su „lice“ naše kompanije pred mušterijama. Zato se trudimo da u našim radnjama obezbedimo prijatno radno okruženje i da našim prodavcima ponudimo uslove koji će ih učiniti motivisanim i zadovoljnim članovima Lebovski tima. Mi cenimo dobre radnike i nagrađujemo rezultate.

Potrebni su nam dodatni prodavci, mogućnost zaposlenja u svim našim radnjama u Beogradu.
Zbog otvaranja novih radnji, trenutni prioritet su nam Novi Beograd, Zemun i Zvezdara.

⇒ Opis posla:

    • Usluživanje mušterija
    • Priprema, izlaganje i prodaja robe
    • Odražavanje higijene radnog prostora
    • Ostala zaduženja po nalogu poslovođe

Očekujemo:

  • Ljubaznost prema kupcima
  • Odgovornost prema poslu i kolegama
  • Spremnost na rad u smenama
  • Poželjno: iskustvo u prodaji, mesto stanovanja Beograd

Nudimo:

  • Siguran posao
  • Redovnu i pristojnu platu (start 45,000)
  • Dodatne bonuse po učinku
  • Plaćen svaki sat rada (probni ili dopunski)
  • Dodatno osiguranje
  • Radno mesto blizu kuće
  • Mogućnost brzog napredovanja

Mogućnost stalnog ili dodatnog posla.

Postanite prodavac u Lebovski pekari, javite nam se:

0648850190

posao@lebovski.rs